jazyk
CS
dansk
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
čeština
hlavní menu
zavřít
zápasy
turnaj
turnaj
Věkové kategorie
týmy
pravidla
historie
Match Schedule App
Organizer
program
program
Přehled
Pohostinství
Pohostinství
Check-In
veřejná doprava
turistické informace
Tipy
ubytování
strava
Rooming
Umístění
media
kontakt
turnaj
týmy
Věkové kategorie
týmy
pravidla
historie
Organizer
Match Schedule App
U19
1.
J.V.V. Sint-Andries (BE)
2.
US OIRY (FR)
3.
JVC (NL)
4.
Vios-W-1 (NL)
5.
Vios-W-2 (NL)
6.
Kolping Boys (NL)
7.
Valken '68-1 (NL)
8.
Valken '68-2 (NL)
9.
sv Slikkerveer (NL)
10.
Westlandia (NL)
11.
vv Sliedrecht (NL)
12.
S.C. Woerden (NL)
13.
Cobu Boys (NL)
14.
V.V. Beekbergen (NL)
15.
SC Franeker (NL)
16.
SVG Weißenberg (DE)
U17
1.
K. Noorse SV (BE)
2.
F.C. Veldwezelt (BE)
3.
JVC (NL)
4.
Vios-W-1 (NL)
5.
Vios-W-2 (NL)
6.
Kolping Boys (NL)
7.
Valken '68-1 (NL)
8.
Valken '68-2 (NL)
9.
vv SJZ (NL)
10.
ARC (NL)
11.
Sv DSO (NL)
12.
sv Slikkerveer (NL)
13.
R.K.S.V. Halsteren (NL)
14.
VV Zundert (NL)
15.
v.v. Cabauw (NL)
16.
DBS (NL)
17.
FC Lerchenfeld (CH)
18.
DSC 99-1 (DE)
19.
DSC 99-2 (DE)
20.
SVG Weißenberg (DE)
U15
1.
Frederiksberg Boldklub (DK)
2.
Roskilde KFUM-1 (DK)
3.
Roskilde KFUM-2 (DK)
4.
Roskilde KFUM-3 (DK)
5.
Lunderskov Boldklub-1 (DK)
6.
Lunderskov Boldklub-2 (DK)
7.
RKAV Volendam (NL)
8.
Vios-W (NL)
9.
Valken '68 (NL)
10.
sv Slikkerveer (NL)
11.
SC Woerden (NL)
12.
FC De Bilt (NL)
13.
FC Lerchenfeld (CH)
14.
1. FC Viersen (DE)
15.
FC Büderich 02 (DE)
16.
SVG Weißenberg (DE)
U14
1.
F.C. Vacresse (BE)
2.
JVC (NL)
3.
Valken '68-1 (NL)
4.
Valken '68-2 (NL)
5.
VVOR (NL)
6.
sc bemmel (NL)
7.
SVG Weißenberg (DE)
8.
Erler SV (DE)
U13
1.
K.L.S.K Londerzeel-1 (BE)
2.
K.L.S.K Londerzeel-2 (BE)
3.
VV de zouaven (NL)
4.
Valken '68-1 (NL)
5.
Valken '68-2 (NL)
6.
Valken '68-3 (NL)
7.
Warmunda (NL)
8.
V.V. Alphense Boys (NL)
9.
sv Slikkerveer (NL)
10.
VVOR (NL)
11.
V.V. Jonathan (NL)
12.
V.V. Asser Boys (NL)
13.
DSC 99 (DE)
14.
FC Büderich 02 (DE)
15.
SVG Weißenberg (DE)
16.
VfL Benrath 06 (DE)
U12/8
1.
Klim Op Begijnendijk (BE)
2.
Hornbæk SF (DK)
3.
ASC Waterwijk (NL)
4.
JVC (NL)
5.
R.K.V.V. JEKA (NL)
6.
DSC 99 (DE)
7.
FC Büderich 02 (DE)
8.
SVG Weißenberg (DE)
U11/7
1.
Eendracht Mazenzele Opwijk (BE)
2.
V.V. Wilhelmus (NL)
3.
sv Slikkerveer (NL)
4.
Hammarby IF HF-1 (SE)
5.
Hammarby IF HF-2 (SE)
6.
DSC 99 (DE)
7.
FC Büderich 02 (DE)
8.
SVG Weißenberg (DE)
9.
VfL Benrath 06-1 (DE)
10.
VfL Benrath 06-2 (DE)
11.
SV Hilden Ost (DE)
G17
1.
Støvring IF (DK)
2.
Fortuna Hjørring (DK)
3.
Sv loosdrecht (NL)
4.
Valken '68 (NL)
5.
VV Bavel (NL)
6.
DJK TUSA 06 (DE)
G15
1.
Fortuna Hjørring-1 (DK)
2.
Fortuna Hjørring-2 (DK)
3.
Fortuna Hjørring-3 (DK)
4.
Valken '68 (NL)
5.
FC Oegstgeest (NL)
6.
VOC-Rotterdam (NL)
7.
DOSL (NL)
8.
SC Bemmel (NL)
9.
FC Thalwil (CH)
10.
DSC 99 (DE)
11.
DJK TUSA 06 (DE)
G13/8
1.
Fortuna Hjørring (DK)
2.
DSC 99 (DE)
3.
VfL Benrath 06 (DE)
4.
DJK TUSA 06 (DE)
turnaj podporován